Suarez je magnet za uspeh: Urugvajac sa dva pogotka doneo titulu voljenom klubu! (video)

Hot sport 31.10.2022  |  HotSport

Luis u ‘poznim’ igračkim godinama dominira u dresu slavnog Nasionala! Nasional je osvojio 49. titulu šampiona Urugvaja, jer je u finalu plej-ofa tamošnjeg prvenstva nakon produžetaka savladao Liverpul iz Montevidea sa 4:1.

Slavni Nasional je drugi najtrofejniji klub u Urugvaju, odmah iza Penjarola, koji je u svojoj bogatoj istoriji osvojio čak 51 titulu. 🏆49🏆 #UnaVueltaInolvidable #ElClubGigante 🔵⚪️🔴 pic.twitter.com/OPW6pKLmxd — Nacional (@Nacional) October 30, 2022 S obzirom da je reč o finalnoj utakmici, ne čudi što je počela vrlo čvrsto, tvrdo i sa mnoštvom oštrih duela. Prvo poluvreme završeno je bez pogodaka, ali nastavak je bio daleko uzbudljiviji. Samo pet minuta nakon