Novak poslao „špijuna“ na meč rivala pa saznao protiv koga igra

Sputnik 31.10.2022

Srpski teniser Novak Đoković igraće u drugom kolu Mastersa u Parizu protiv Maksima Kresija, američkog tenisera, koji je savladao Argentinca Dijega Švarcmana rezultatom 6:3, 6:3. Meču prvog kola je prisustvovao je i Goran Ivanišević, Đokovićev trener.

Tokom celog prvog seta nije bilo brejk lopte, a onda je svoju priliku u osmom gemu iskoristio Kresi i nakon toga posle potvrde brejka dobio prvi set. U drugom setu odmah je napao Amerikanac i oduzeo servis Švarcmanu već u prvom gemu, da bi u petom gemu napravio novi brejk koji je definitivno otpisao Argentinca. Švarcman je otpor pružio tek u osmom gemu kada je uspeo da dođe do brejka, ali jedan je bio nedovoljan za povratak. Meč prvog kola gledao je iz publike i