Džo stopiran u Noći veštica: Braunsima „Bitka za Ohajo“

Sport klub 01.11.2022  |  Autor:Nikola Novaković

U utorak rano ujutru po srednjoevropskom vremenu u okviru osme nedelje NFL odigrana je jedna utakmica – Klivlend Braunsi su kao domaćini na „First enerdži“ stadionu rezultatom 32:13 pobedili divizijske rivale Sinsinati Bengalse u derbiju Ohaja.

NFL u direktnim prenosima pratite ekskluzivno na kanalima Sport kluba, SBB mreži i EON platformi. Bila je ovo prva pobeda za tim Kevina Stefanskog posle četiri vezana poraza, pa Braunsi sada imaju skor 3-5, dok su Bengalsi na 4-4. Sinsinati je pre ove utakmice imao niz od barem 41 poluvremena u kojem su postigli poene, ali tada se naprasno „pojavila“ odbrana Braunsa, koja je zakazala u seriji od četiri poraza. Tokom prve tri četvrtine napad Bengalsa predvođen