Petarda Kraljeva, francuskinja dosudila tri penala u madridu: Lajpcig razbio Šahtjor u Varšavi

Kurir 02.11.2022

Prvak Evrope Real iz Madrida i nemački lajpcig, prema očekivanjima su se nja ubedljiv način i lako plasirali u osminu finala Lige šampiona.

Real je pobedio Seltik sa 5:1, a Šahtjor je kao prinudni domaćin u Varšavi deklasiran od Lajpciga - 0:4. Na meču u madridu u centru pažnje je bila Stefani Frapar, žena-sudija koja je dosudila čak tri penala, dva za domačina i jedan za goste iz Glazgova, koji je odbranio golman Kurtoa. Međutim, u sva tri navrata je ispravno postupila. Madriđani su pokazali svoju moć već u prvih dvadesetak minuta. Luka Modrić je doveo domaćine do vođstva u šestom minutu iz penala, da