Roma posle preokreta slomila Ludogorec i došla do šesnaestine finala Lige Evrope

Euronews 03.11.2022  |  Autor: Euronews

Roma se kockala protiv Ludogoreca, gubila je na poluvremenu, ali je onda sa dva penala Pelegrina i pogotkom Zaniola napravila preokret 3:1 (0:1) i zauzela drugo mesto u Grupi "C", a time i plasman u šesnaestinu finala Lige Evrope, dok će Bugari u Ligu konferencija.

Trabzon je pred svojim navijačima golom Bakasetasa još u 7. minutu savladala Ferencvaroš 1:0 (1:0) u poslednjem kolu Grupe "H" i došao je do utešne nagrade - šesnaestine finala Lige konferencija. Lacio je u Roterdam otišao kao lider grupe "F", ali je u pravom ratu sa čak 12 žutih kartona i jednim crvenim izgubio 1:0 od Fejenorda i pošto su sva četiri tima završili grupu sa po osam bodova na kraju su u tom krugu bili treći, pa će Sergej Milinković Savić igrati u