Partizan preživeo oaku i vatrenu atmosferu: Obradović nadmudrio Radonjića za treći trijumf u sezoni! (foto)

Hot sport 03.11.2022  |  HotSport

Intezivna utakmica u OAKA areni Košarkaši Partizana zabeležili su treći vezani trijumf u Evroligi, nakon što su u 6. kolu savladali Panatinaikos rezultatom 89:91.

Srpski tim je sjajno započeo meč, imao je veliku prednost u prvoj četvrtini, ali su gosti u trećoj deonici uspeli da se vrate u meč. Ipak, crno-beli su uspeli da prelome duel u svoju korist i tako donesu radost svojim navijačima. PRVO POLUVREME: Ekipa Željka Obradovića fantastično je započela meč, a domaći su delovali potpuno odsečeno. Nizale su se sjajne akcije crno-belih, praćene dobrim šutem sa distance i raspoloženim Kevinom Panterom. Dosta promašaja