LK - Čavrić je junak, ispala Slavija!

Sportske.net 03.11.2022  |  Sportske.net

Grupa E AZ - Dnjepar 2:1 Apolon - Vaduc 1:0 U narednu fazu ovog takmičenja plasirali su se AZ Alkmar i Dnjepar, prvoplasirani ide direktno u osminu finala, a to je holandski tim, dok će Ukrajinci kroz plej-of pokušati da dođu do osmine finala.

Danas je u direktnom duelu za prvo mesto domaćin slavio sa 2:1. Odgard je doveo domaće u prednost već u 8. minutu, da bi Dovbik izjednačio u 40. Konačnih 2:1 postavlja Pavlidis. U duelu koji nije mnogo uticao na konačan ishod u grupi, Apolon je savladao Vaduc sa 1:0. Jedini gol na ovom meču videli smo u 32. minutu kada je Roberž savladao protivničkog golmana. Grupa F Đurgarden - Šamrok 1:0 Gent - Molde 4:0 Đurgarden je silovito prošao kao prvoplasirani iz ove