Zvezda zakucana za dno Evrolige: Monako prejak, crveno-beli prokockali šanse za preokret

Nova 04.11.2022  |  Autor:Oliver Mijušković

Sve zanimljive detalje sa utakmice pročitajte u blogu Nova.rs Košarkaši Crvene zvezde izgubili su od Monaka u gostima rezultatom 85:77 u meču šestog kola Evrolige.

Daleko od toga da Zvezda nije imala šanse u ovom meču, ali su sve prokockane u poslednjih 15 minuta. Crveno-beli su imali prednost nakon trojke Stefana Markovića na kraju prve četvrtine (17:19), ali je Monako serijama i poenima Donatasa Motijunasa preokrenuo i poveo na poluvremenu sa 38:31. Ben Bentil je sam pokrenuo crveno-bele na startu trećeg dela, pa je očas posla bilo 38:38. U tim trenucima probudio se Džordan Lojd koji je bio glavni kreator poena za Monako,