Rovovska bitka u Novom Sadu, Pantović presudio Mladosti GAT!

Sportske.net 04.11.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Voždovca savladali su Mladost GAT u Novom Sadu rezultatom 2:1 u okviru 18. kola Super lige Srbije. "Zmajevi" su ostvarili veoma značajnu pobedu na poslednjem gostovanju u aktuelnoj godini i to nakon velike borbe sa novosadskom ekipom.

Igrao se 39. minut kada je Miloš Pantović istrčao u prostor i lepom završnicom savladao nemoćnog Milojevića. Uspela je Mladost da se vrati u meč kada je iskusni Novica Maksimović pogodio unutar kaznenog prostora, ali radost domaćih nije dugo trajala. Mladost je u 83. minutu ostala sa igračem manje kada je Milovanović skrivio penal, a siguran sa bele tačke bio je Pantović. U nadoknadi vremena videli smo čak četiri žuta kartona "zmajeva" koji su na taj način uspeli