Poslednji ples Pikea završen u velikom stilu - Suze na oproštaju i pobeda Barse na krcatom ''Kamp Nou''!

Sportske.net 05.11.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Barselone savladali su Almeriju na svom terenu rezultatom 2:0 (0:0) u okviru 13. kola španske Primere.

Meč je bio od posebnog značaja pošto se Đerar Pike na raprodatom ''Kamp Nou'' večeras oprostio od navijača Barselone. Utakmica je počela dosuđenim penalom za Blaugranu već u 7. minutu. Loptu na kreč stavio je Levandovski, ali je promašio čitav gol. Najozbiljniju šansu Almerija je imala u 28. minutu kada je Ramazani izašao jedan na jedan sa Ter Štegenom, ali je golman Katalonaca izašao kao pobednik. Prvo poluvreme završeno je bez pogodaka, ali je već u trećem minutu