Loši dani za Atletiko - Ni igrač više, ni raspoloženi Feliks nisu dovoljni za pobedu!

Sportske.net 06.11.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Atletiko Madrida i Espanjola remizirali su 1:1 u meču 13. kola španske Primere.

Izgledalo je da će Atletiko prekinuti seriju neuspeha i imati lagan posao danas kada je u 28. minutu kao poslednji igrač odbrane startovao štoper Espanjola Leandro Kabrera i dobio direktan crveni karton. Imao je domaćin dve dobre prilike u narednih šest minuta, pokušali su Morata i Ljorente, ali je Espanjol izdržao do poluvremena. A u drugom poluvremenu potpuno ludilo. Desetkovani Espanjol stigao je do šokantnog vođstva u 62. minutu nakon fantastične akcije i