Neverovatan derbi u Atini: Danski sudija u fokusu, gol odluke pao u 103. minutu (video)

Večernje novosti 06.11.2022  |  Novosti online

FUDBALERI Panatinaikosa i Olimpijakosa odigrali su uzbudljiv duel, a on je rešen u samoj završnici. Nakon 0:0 na poluvremenu, rezultat je nakon 103 minuta bio 1:1.

Foto: Profimedia Olimpijakos je prvi došao do vođstva, a nedostajalo je domaćinu malo sreće da na kraju slavi. Andražu Šopraru poništena su dva gola, prvi zbog ofsajda saigrača, drugi zbog njegovog aktiviranja u nedozvoljenoj poziciji. Gosti su do vođstva došli u 84. minutu, strelac je bio Pep Bil. U centru pažnje našao se danski arbitar Jakob Kehlet, koji je po mišljenju igrača Olimpijakosa neopravdano, dosudio penal nakon što je rezervista Zelenih Fotis Joanidis