Subotičanin koji je srušio Partizan u 86. Minutu: Dete Spartaka, gol protiv crno-belih samo najava ogromnog potencijala (video)

Kurir 11.11.2022
Subotičanin koji je srušio Partizan u 86. Minutu: Dete Spartaka, gol protiv crno-belih samo najava ogromnog potencijala…

Nakon 18 odigranih kola u Mozzartbet Superligi Srbije, Partizan je u zaostatku za Crvenom zvezdom od 10 bodova, a velikim delom to je zasluga mladog igrača Spartaka - Luke Bijelovića.

Igrao se 86. minut utakmice zaostalog 7. kola Superlige, između Partizana i Spartaka, kada je mladi napadač tima iz Subotice primio loptu nedaleko od šesnesterca domaćina, šutirao sa dvadesetak metara od gola i poslao loptu iza leđa golmana crno-belih Popovića. Nastupio je muk u Humskoj - Spartak je srušio vicešampiona države na njegovom terenu. Nisu se crno-beli oporavili od ovog šoka, a nisu ni imali previše vremena za to. Na kraju je na semaforu pisalo 1:0 za