Prva pobeda Javora posle tri meseca!

Sportske.net 11.11.2022  |  Sportske.net

Prvi put još od 8. avgusta i trijumfa na svom terenu nad novosadskom Mladosti GAT (2:1), fudbaleri Javora uspeli su da upišu novu pobedu u Super ligi Srbije! Večeras su posle velike borbe uspeli da u finišu meča naprave preokret i izbore veoma važan trijumf nad kruševačkim Napretkom rezultatom 2:1.

Prvo poluvreme pripalo je gostima iz Kruševca koji su golom Sarića u 25. minutu stekli rezultatsku prednost i dugo su je zadržali. Tek u 80. minutu meča Ivanjičani stižu do izjednačenja, a strelac je bio Kempbel koji je svojim golom vratio veru svom timu da može i do celog plena u ovom meču. To se ubrzo i dogodilo. Sedam minuta kasnije domaći su osvojili loptu na svojoj polovini i započeli brz kontranapad. Na kraju Kempbel ulazi u kazneni prostor i sa desne strane