Fudbal: Spartak slavio protiv Partizana, Luka Bijelović za tri velika boda

Subotica.com 11.11.2022  |  Subotica.com

Spartak je slavio u Beogradu, u utakmici zaostalog 7. kola Supelige protiv Partizana sa 1:0 pogotkom Luke Bijelovića. U prvom poluvremenu se vodila ravnopravna borba, viđeno je nekoliko povoljih šansi, ali su mreže ostale mirne. Nastavak je pripao „golubovima“ kada su u završnici utakmice uspeli da matiraju Popovića za velika tri boda.

Rešeni da se u Suboticu vrate neporaženi fudbaleri Spartaka su u tome i uspeli. U prvom poluvremenu su odigrali egal sa crno – belima, ali su izostali golovi. Drugo poluvreme je donelo veća uzbućenja, ana kraju i radost ekipe Ljubiše Dunđerskog. Zapretio je prvo Lutovac, na sreću Spartaka pogodio je stativu. Subotičani su se uzvratili brzim napadom, Sršan Hrstić se našao u stopostotnoj šansi, pogodio je prečku. Nisu posustajali „golubovi“, odličnom igrom gde su se