Fudbal ili hokej? Neverovatni rezultati u drugoj ligi Nemačke, ovoliko golova se ne pamti! (video)

Kurir 12.11.2022

Na tri utakmice 17. kola nemačke druge lige, koje su igrane od 13.30 časova, postignuta su čak 23 gola.

Prave goleade viđene su u popodnevnim terminima 2. Bundeslige, a iako je ova liga poznata po ofanzivnoj igri, ovoliko golova u istoj ligi nikoga ne mogu ostaviti ravnodušnim. Najraspucaniji su bili igrači Hajdenhajma i Jan Regenzburga, na čijoj utakmici je palo čak devet golova. Drama je viđena u završnici utakmici, kada su gosti golom Jildirima izjednačili na 4:4 u drugom minutu nadoknade, ali je rezervista Šimer u 94. minutu doneo svom timu tri boda - 5:4.