Nunjez zablistao, spektakl Pevaca, Medison gol i povreda!

Sport klub 12.11.2022  |  Autor:Saša Ozmo

Fudbaleri Liverpula savladali su Sautempton sa 3:1 u 14. kolu Premijer lige, uz dva gola Darvina Nunjeza, Totenhem je triput gubio i na kraju je ipak pobedio Lids sa 4:3, dok je Lester nastavio sa sjajnim izdanjima i pobedio je Vest Hem na strani sa 2:0.

U preostala dva meča 14. kola Premijer lige sa početkom od 16 sati, slavili su Bornmut i Notingem Forest. Bornmut je pobedio Everton sa 3:0 i tako prekinuo niz od četiri uzastopna poraza. Sve je bilo rešeno u prvom poluvremenu – Tavernije je pogodio u 18. minutu, Mur u 25, a konačni rezultat postavio je Entoni u 70. Notingem Forest je zabeležio treću pobedu u sezoni, a odlučujući gol je postigao Gibs-Vajt u 54. minutu. Prethodno je u 41. minutu Vilfred Zaha