Baš kad treba - Tadić ponovo u elementu, doveo protivnika do ludila, a tek je poluvreme!

Sportske.net 12.11.2022  |  Sportske.net

Posle prvog poluvremena utakmice Emena i Ajaksa rezultat je 1:3 u korist gostiju, a ponovo je Dušan Tadić jedan od glavnih aktera svog kluba.

Ajaks je gubio posle samo 6 minuta igre, Veldmat je uspeo da postigne gol, ali je samo razbesneo Tadića i drugove. Već u 8. minutu su gosti stigli do izjednačenja, Tadić je bio na desnoj strani i poslao je loptu Tejloru koji je bio siguran, a u 22. minutu nova asistencija Tadića, ponovo je sa desne strane poslao sjajan, odmeren centaršut za Keneta Tejlora koji ni ovoga puta nije pogrešio. Konačnih 1:3 u prvom poluvremenu postavio je Bergvajn u 25. minutu meča.