Zvezda jača od haosa u Surdulici! Magija kataija u 93. minutu donela Zvezdi nova tri boda za kraj jesenjeg dela sezone (video)

Kurir 13.11.2022

Fudbaleri Crvene zvezde došli su do pobede nad Radnikom rezultatom 2:1 (1:0), u veoma neizvesnoj završnici meča 19. kola Mozzartbet Superlige, odigranog u Surdulici.

Junak utakmice bio je Aleksandar Katai koji je postigao oba gola za crveno-bele, prvo u 35. minutu, a zatim odlučujuči gol iz slobodnjaka u 93. minutu. Strelac za Radnik bio je sjajni Miloš Spasić u 48. minutu. Ovom pobedom Crvena zvezda obezbedila je miran odlazak na dugu pauzu, dok igračima Radnika ostaje žal zbog činjenice da su bili veoma blizu velikog iznenađenja. U prvom poluvremenu Zvezda je bila dominantna u posedu lopte. Pokušavali su crveno-beli u više