L1 - Spektakl u Monte Karlu, dva velika preokreta, loptica stala na plavo u poslednjem trenutku!

Sportske.net 13.11.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Olimpika iz Marseja su posle mnogo drame i dva velikih preokreta savladali Monako u Monte Karlu sa 3:2 u derbi meču 15. kola francuske Lige 1.

Na spektakularan meč u Monte Karlu senku je bacila teška povreda Marsejevog ofanzivca, Marokanca Amina Harita u 58. minutu koji će gotovo izvesno propustiti Mundijal u Kataru. Ali da nije bilo njegove povrede na teren ne bi ušao Dimitri Paje i doneo nam utakmicu za pamćenje. Gosti su poveli u 35. minutu predivnim pogotkom Aleksisa Sančeza iz slobodnog udarca sa nekih dvadesetak metara. Monako je došao do izjednačenja u poslednjim trenucima prvog poluvremena, Ben