Rusi režirali spektakl u Torinu – Rubljov savladao Medvedeva!

Sputnik 14.11.2022

Ruski teniser Andrej Rubljov savladao je zemljaka Danila Medvedeva u tri seta 6:7, 6:3, 7:6, na startu završnog Mastersa u Torinu. Velika borba i nekoliko kontroverznih odluka sudije obeležili su sjajan meč koji je trajao gotovo dva i po sata.

Rivali Novaka Đokovića sa kojim su u istoj grupi u Torinu odigrali su neverovatan meč. Od gemova koji su trajali nepun minut do poena koji su imali i po 38 razmena, sve što savremeni tenis traži. Na kraju je pobedila pravda jer je Rubljov na volšeban način ostao bez prvog seta. Čak sedam set lopti uspeo je da spasi Danil Medvedev u prvom setu i prosto ga otme iz ruku zemljaka koji je igrao motivisanije sa više žara i želje. Rubljov je prvi brejk na meču napravio u