Crvena zvezda slavila na prijateljskom meču u Krupnju: Rađevac obeležio sto godina postojanja

Euronews 16.11.2022  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su sa 2:0 na gostovanju ekipi Rađevca povodom stogodišnjice postojanja kluba.

Igralo se dva puta po 40 minuta, a strelci su bili Nenad Krstičić i Ben. Ovu utakmicu je Miloš Milojević koristio za rotaciju, pa su šansu od starta dobili fudbaleri sa nešto manjom minutažom, a dres seniorskog tima Crvene zvezde imali su priliku da osete i omladinci - Nemanja Vidojević i Luka Stojsavljević, kao i Stefan Marinković, Aleksej Vukičević i Boris Matić koji su ušli sa klupe. Brzo je Zvezda došla do prednosti, a igrao se sedmi minut kada se Nenad