Futsal: Spartak ubedljiv protiv Kalče (5:0)

Subotica.com 16.11.2022  |  Subotica.com

Spartak je u 11. kolu Druge futsal lige ostvario ubedljivu pobedu od 5:0 nad ekipom Kalče iz Niša. Iako je prvo poluvreme završeno uz minimalnu prednost domaćina, u nastavku su Subotičani dominirali na parketu i na kraju zasluženo osvojili bodove.

Spartak je do prednosti stigao posle 11 minuta igre. Đorđe Celin je uspeo da nadmudri odbranu Nišlija i zatrese mrežu. Nastavak utakmice je protekao u efikasnijoj igri Subotičana. Lučanović je savladao Stamenkovića za 2:0, a onda su se raspucali Guberinić, Celin i Stanić i za tri minuta Subotičani su stigli do prednosti od 5:0 što je ispostavilo se i bio konačan rezultat utakmice. Spartak - Kalča 5:0 (1:0) Celin 11’, 34’, Lučanović 30’, Guberinić 33’, Stanić 34’