Uspešna proba pred Katar! Tadić briljirao, Vlahoviću malo treba da zablista /video/

Sputnik 18.11.2022

Fudbalska reprezentacija Srbije odradila je uspešno generalnu probu pred Svetsko prvenstvo u Kataru. Orlovi su igrali protiv Bahreina i slavili sa 5:1 (1:1), a selektor Dragan Stojković Piksi mogao je da se uveri u dobre i loše strane igre našeg tima. Meč ste mogli da pratite u tekstualnom prenosu na Sputnjiku.

Srbija je meč otvorila sjajnim golom Dušan Tadića iz slobodnog udarca u 8. minutu, ali je vrlo brzo usledio šok kada je Stefan Mitrovič skrivio penal i Hilal je poravnao rezultat. Sa 1:1 na semaforu se otišlo na poluvreme, da bi u nastavku u igru ušao Dušan Vlahović i sve se promenilo. Prvo je asistirao do Tadića za gol u 50. minutu, da bi i sam dva minuta kasnije postigao gol i Bahrein je bio na kolenima. Tadić je odigrao vrhunski meč, Vlahović je samo par