Alba silovita uoči duela sa zvezdom: Berlinski tim slavio u derbiju, Sikma zabeležio tripl-dabl!

Hot sport 20.11.2022  |  HotSport

Naredni rival crveno-belih dočekuje okršaj u dobrom raspoloženju! U okviru 7. kola nacionalnog prvenstva Nemačke, košarkaši Albe savladali su Ludvigzburg rezultatom 99:91.

Berlinski sastav, koji ima utakmicu manje u odnosu na većinu ekipa, još uvek ne zna za poraz i nalazi na deobi prve pozicije sa Bonom uz učinak 6:0. Vrlo neizvesnu utakmicu posmatrala je publika u Mercedes-Benz Areni, s obzirom da je gostujući tim pružio i više nego snažan otpor. Alba je na poluvreme otišla sa samo jednim poenom prednosti, ali je domaćin u nastavku zaigrao na znatno višem nivou, te je uspeo da neutrališe nalete Ludvigzburga. Najbolji period igre za