Nije soker bolji od fudbala: Velšani razbili rivala u nastavku, Ameri jedva sačuvali bod! (video)

Hot sport 21.11.2022  |  Đorđe Sredojević

Fudbaleri SAD i Velsa igraju poslednji duel današnjeg programa Mundijala u Kataru, a rezultat na kraju meča iznosio je 1:1.

Najbolji pojedinac prvog dela jeste Timoti Vea, koji je dosta problema stvarao svojim čuvarima, a najbolja prilika na meču usledila je nakon centaršuta nominalnih domaćina na današnjem meču, kada je defanzivac tima sa Ostrva loše reagovao i umalo postigao autogol, a na visini zadatka je bio Vejn Henesi i sprečio svoj tim da se nađe u zaostatku. Upravo je sin legendarnog liberijskog fudbalera doneo prednost svom timu deset minuta pre kraja prvog poluvremena, kada je