I to je moralo da se desi na Mundijalu: Bejl sprečio sina legende Afrike da donese trijumf Amerikancima (foto)

Večernje novosti 21.11.2022  |  Č. V.

UTAKMICA SAD - Vels prva je na Mundijalu u kojoj nije bilo pobednika. Meč koji se igrao na stadionu "Ahmad bin Ali" završen je rezultatom 1:1.

FOTO: AP/Tanjug Bila je Amerika blizu pobede, ali da do nje ne dođe pobrinuo se najbolji igrač "zmajeva" Geret Bejl koji je u 82. minutu doneo remi svom nacionalnom timu, pogotkom sa bele tačke. Bolje su izabranici Grega Berholtera ušli u meč, više su želeli gol i do njega su stigli u 36. minutu zahvaljujući Timotiju Vei, sinu legende Liberije Žorža Vee. Napadač Lila je utrčao između dva štopera rivala, dobio je sjajan pas od Kristijana Pulišića i spoljnim delim