Da li će se desiti novo iznenađenje?: Veliko mučenje Danaca u prvom poluvremenu protiv Tunisa!

Hot sport 22.11.2022  |  Andrej Žepačkić

Ne ide za sada! Nakon što je dan na Mundijalu počeo velikim iznenađenjem i pobedom Saudijske Arabije nad Argentinom 2:1, u 14 časova počela je utakmica Danske i Tunisa.

Veliki favorit je bila evropska selekcija, ali u prvom poluvremenu nije baš previše pokazala. Štaviše, Tunis je imao inicijativu u prvim minutima utakmice, a nošeni velikom podrškom sa tribina uspeli su da se zaista nametnu favorizovanom protivniku. Žebali je postigao gol, ali je isti poništen zbog malog ofsajda. Napadač reprezentacije Tunisa imao je još jednu šansu da se upiše u strelce u finišu prvog poluvremena, ali je odlično odreagovao golman Danske, Kasper