Saudijci potvrdili ono što svi znamo: Najbolja selekcija su Azije, a sad su dobili šampiona Južne Amerike! (video)

Hot sport 22.11.2022  |  Đorđe Sredojević

Fudbaleri Argentine igraju svoj prvi duel na Svetskom prvenstvu u Kataru sa selekcijom Saudijske Arabije, a konačan rezultat utakmice bio je 1:2 za azijski tim.

Precizan je bio Leo Mesi sa bele tačke, nakon što je Slavka Vinčića konslutovao VAR, nakon svega deset minuta igre. Takođe je Mesi imao odličnu priliku na samom startu meča, ali je čuvar mreže azijske selekcije bio na visini zadatka. <span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span> Do kraja poluvremena postigla je Argentina još tri pogotka, dva Lautaro Martinez i još jedan