Zenit prejak u drugom poluvremenu: Ruska ekipa ponovo slavila u duelu sa Crvenom zvezdom! (VIDEO)

Hot sport 22.11.2022  |  Andrej Žepačkić

Zanimljiv susret i identičan rezultat kao letos! Fudbaleri Zenita savladali su ekipu Crvene zvezde sa 3:1.

Potpuni preokret desio se u drugom poluvremenu s obzirom da je nakon prvog dela igre bilo 1:0 za crveno-bele. Pre meča intonirane su i himne obe države. Osim toga, ruski navijači su veoma lepo dočekali delegaciju Crvene zvezde. VELIČANSTVEN DOČEK RUSA: Fudbaleri Crvene zvezde u Rusiji kao u Beogradu – stadionom se orilo „Kosovo-Srbija“! (VIDEO) Domaći su odlično otvorili meč i već u drugom minutu imali veliku priliku, međutim Nikola Vasiljević je pokazao da na