Drama sa navijačima i bleda igra Partizana: Barselona se mučila, pa pokazala silu

Nova 22.11.2022  |  Autor:Oliver Mijušković

Sve zanimljive detalje pročitajte u blogu Nova.rs Košarkaši Partizana izgubili su od Barselone u Kataloniji rezultatom 79:68 u devetom kolu Evrolige.

Barselona je bolje otvorila meč, povela je sa 7:4, ali je u seriju ušao Džejms Naneli koji je održao crno-bele u igri. Sredino prve četvrtine bio je egal, ali je onda Partizan napravio seriju 0:6 i na krilima dobre odbrane i kontri poveo sa šest poena razlike. Na početku drugog dela takođe smo videli čvrstu igru sa obe strane, a Partizan skoro do kraja prvog poluvremena nije imao nijednu izgubljenu loptu. Ipak, domaćin je pred sam kraj prvog dela uspeo da na