Rukomet: Spartak bolji od Hercegovca (29:32)

Subotica.com 22.11.2022  |  Subotica.com

Spartak je upisao pobedu u 9. kolu Supe B lige protiv Hercegovca u Gajdobri rezultatom 32:29. Odlično su Subotičani otvorili meč, kontrolisal igru sve do nekog 40. minuta kada su malo posustali i dozvolili domaćinu da ih sustigne, ali je ipak završnica pripala timu Slaviše Lakovića koji je upisao nove bodove.

Domaći tim je poveo pogotkom Dodera, ali je Spartak već u narednom napadu izjednačio, a potom preokrenuo rezultat u svoju korist. Vodila se izjednačena borba, gol za gol prvih dvadesetak minuta, a onda su Subotičani serijom od tri pogotka stekli prednost od 12:10. Do kraja prvog poluvremena stečenu prednost su održali – 13:15. I u nastavku je Spartak igrao svoju igru diktirao ritam, ali se ni domaćin nije predavao. Kod rezultata 15:17 uz dva brza pogotka su