Neverovatna pobeda Zvezde, pao Makabi: Braun promašio trojku za pobedu u ludoj završnici

Nova 24.11.2022  |  Autor:Oliver Mijušković

Sve zanimljive detalje pročitajte u blogu Nova.rs Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Makabi iz Tel Aviva rezultatom 69:68 u hali „Aleksandar Nikolić“ u desetom kolu Evrolige.

Zvezda je briljirala u prvoj četvrtini, igrala je i dobru odbranu, dok je u napadu briljirao Luka Vildoza sa dve trojke. Razigran je bio i Džon Holand u uvodnim minutima, a krajem prve četvrtine odličan je bio i Filip Petrušev, koji je trojkom poslao crveno-bele na 27:18. U drugom periodu odličan je bio Nikola Ivanović, delio je i asistencije, ali je ubaciao i trojke, pa je Zvezda uspela da održi prednost do poluvremena – 36:29. Početkom trećeg perioda viđena je