Poljaci vode protiv Arabije: Ščešni apsolutni heroj evropske ekipe – Saudijci nisu iskoristili penal! (video)

Hot sport 26.11.2022  |  Andrej Žepačkić

Kakva utakmica za sada! Fudbaleri Poljske i Saudijske Arabije igraju meč drugog kola grupe C Svetskog prvenstva na Edukejšn Siti stadionu.

Nakon prvog poluvremena rezultat je 1:0 za Poljake. Meč je počeo veoma rezervisano i od jedne i od druge ekipe. Istina, Saudijci su više napadali, ali nisu uspevali da zaprete konkretnije. Sve do 13. minuta. Stigla je lopta do Kanoa koji je raspalio sa nekih 15 metara, a loptu koja je išla pod prečku u korner skrenuo je golman Poljske, Ščešni. Taj interval igre pripadao je potpuno azijskoj ekipi koja je imala inicijativu, ali nisu uspevali ništa konkretnije da