Mesi se probudio u 64. minutu i srušio meksički zid – Enco pečatirao pobedu Argentine! /video/

Sputnik 26.11.2022

Fudbaleri Argentine su savladali Meksiko u drugom kolu Svetskog prvenstva sa 2:0, gol koji je praktično doneo pobedu postigao je Lionel Mesi, a potvrdio je Enco Fernandes spektakularnim pogotkom i time je sprečeno rano ispadanje Gaučosa sa takmičenja.

Mesi je gol postigao u 64. minutu, a do tog trenutka delovalo je da Argentina srlja u novi neuspeh posle startnog poraza od Saudijske Arabije. Ipak, magični Argentinac je jednim udarcem sačuvao život, a Enco Fernandes je u 87. minutu potvrdio pobedu svom timu koji će u poslednjem kolu protiv Poljske morati da potvrdi prolaz u dalji tok Mundijala. Utakmica je otvorena čarkama, Meksikanci su imali jasan zadatak da agresivnom igrom spreče razvijanje igre rivala i u