Strah, radost, euforija i tuga: „Orlovi“ navijačima priredili rolerkoster emocija protiv Kameruna (3:3)

Danas 28.11.2022  |  V. Živanović - Č. Vučinić

Utakmica Kamerun – Srbija 3:3 (1:2) u drugom kolu G grupe bez dileme je najbolji meč do sada na Svetskom prvenstvu u Kataru.

Nažalost, utakmica nije završena srećno po „orlove“ koji su u drugom poluvremenu uspeli da ispuste prednost 3:1 i dozvole „lavovima“ da sa dva gola u minut i po dođu do izjednačenja. Teško je u jednoj rečenici opisati šta se zaista desilo na današnjoj utakmici, ali navijačima su igrači Srbije priredili rolerkoster emocija. Od straha posle vodećeg gola Kameruna, do radosti posle preokreta do poluvremena, pa euforije posle novog pogotka Mitrovića u drugom