Japan je senzacija Mundijala: Nemačka drugi put za redom završava takmičenje u grupi! (foto)

Hot sport 01.12.2022  |  HotSport

Nemci su uradili sve što je do njih, pobedili su sa dva gola razlike, ali je Španija zakazala pa je tako Japan sa prve, a Crvena furija sa druge pozicije prošla grupu E Mundijala.

Japan je došao do još jednog preokreta protiv velikana na Mundijalu, a ovoga puta bili su bolji od Španije rezultatom 2:1. Na fenomenalan način je Španija krenula, pa je na centaršut Aspilikuete sjajno reagovao Alvaro Morata i zatresao mrežu Japana u 11. minutu. Sa ovim rezultatom se i otišlo na pauzu, iako su Španci imali priliku da dupliraju rezultat u nekoliko navrata. Na startu prvog poluvremena videli smo preokret za svega 6 minuta. Prvo je Doan sjajnim šutem