Brazilci se obrukali na kraju grupe – Abubakar servirao šok Titeu u 92. minutu

Sputnik 02.12.2022

Brazilci su izašli iz naše grupe kao prvoplasirani, a na oproštaju od uvodne faze poraženi su od Kameruna sa 1:0. Pogodak odluke postigao je Vensan Abubakar u 92. minutu i tako doneo svojoj selekciji veličanstvenu pobedu na oproštaju od Mundijala.

Selektor Tite izveo je kombinovani sastav koji je pokazao da je popriličan jaz između prvog i drugog tima i da ovi što većinu utakmica počinju s klupe to i zaslužuju. Malo toga je pokazao Titeov kombinovani tim u prvih 45 minuta. Stvorio je samo dve izgledne prilike za pogodak, a obe je propustio Gabrijel Martineli. Krilni napadač Arsenala našao se u prilikama u 14. i 46. minutu, ali mu je u oba navrata kamerunski golman Epasi sjajno odbranio udarce. Kamerunci,