Ovo nam je trebalo! Srbija fantastičnim golom Mitrovića izjednačila protiv Švajcarske

Večernje novosti 02.12.2022  |  Novosti online

Fudbalska reprezentacija Srbije je brzo odgovorila na gol Švajcarske, te preko Aleksandra Mitrovića izjednačila u 28. minutu.

FOTO: Tanjug/AP Fudbalska reprezentacija Švajcarske povela je 1:0 protiv Srbije u 20. minutu, a već u 27. Aleksandar Mitrović je sjajnim golom poravnao rezultat. Nakon lepe kontre sjajno je centrirao Dušan Tadić sa levog krila, Mitrović je pokupio loptu sa desne strane, fantastično ju je plasirao u gol Švajcaraca, a pritom bio je i fauliran. POGLEDAJTE GOL OVDE Da li ste znali da je Novak Đoković u svojoj knjizi izneo plan kako da za samo četrnaest dana