Kasiljas: Penal za Argentinu neopravdano dosuđen

Sport klub 14.12.2022  |  Autor:Aleksandar Petrović

Bivši španski golman Iker Kasiljas rekao je da je neopravdano dosuđen jedanaesterac za Argentinu u polufinalnoj utakmici Svetskog prvenstva protiv Hrvatske. „Hulijan Alvares je napravio prekršaj nad Livakovićem, a ne obrnuto“, rekao je Kasiljas za španski javni servis.

Fudbaleri Argentine plasirali su se u utorak u finale Svetskog prvenstva u Kataru, pošto su pobedili Hrvatsku sa 3:0. Sudija Danijele Orsato je u prvom poluvremenu dosudio penal za Argentinu, nakon što je prekršaj nad Alvaresom napravio hrvatski golman Livaković. Sa penala je u 34. minutu bio precizan Lionel Mesi, a Argentina je nakon vodećeg gola u nastavku lako savladala rivala. Totalmente de acuerdo 👍 https://t.co/y89oa00Yhw— Iker Casillas (@IkerCasillas)