Извор: НовиСад.цом/Војводина архива вести 15.12.2022
Градска власт преломила: Грејање поскупљује 11, а топла вода пет одсто
НовиСад.цом 15.12.2022
Нови Сад - Градско веће одлучило је да грејање у Новом Саду поскупи за 11 одсто, док ће топла потрошна вода бити скупља за пет одсто. Како пише 021.рс, овим поскупљењем рачун за просечан стан од 50 квадратних метара порашће… »
Почело рушење дрвећа на Каменичкој ади
НовиСад.цом 15.12.2022
Нови Сад - Машине компаније „Миленијум тим“ почеле су данас рушење дрвећа на Каменичкој ади, на локацији на којој се планирају привремене саобраћајнице ради изградње моста у продужетку Булевара Европе. фото: сцреенсхот Еколошки… »
Сутра отварање „Ледене шуме“
НовиСад.цом 15.12.2022
Нови Сад - Седма по реду манифестација „Ледена шума“ биће свечано отворена сутра у 19 часова. Као и сваке године, у празнично декорисаном амбијенту Дунавског парка посетиоце „Ледене шуме“ ће забављати локални сценски уметници и… »
Почиње реконструкција канализационе мреже на Лиману И
НовиСад.цом 15.12.2022
Нови Сад – Припремни радови у оквиру реконструкције канализационе мреже и прикључака на Лиману И почињу сутра, а радовима ће бити обухваћен простор ограничен улицама Фрушкогорска, Булевар цара Лазара (од угла са Фрушкогорском… »

