Zvezda srušila Olimpijakos u Pireju, svemogući Petrušev predvodio crveno-bele do iznenađenja

Euronews 22.12.2022  |  Autor: Euronews

Partizan je napravio jedno, a Crvena zvezda i drugo iznenađenje ove večeri u Evroligi.

Ekipa Duška Ivanovića srušila je Olimpijakos u Pireju 90:86 (22:21, 23:20, 17:24, 24:25). Crveno-beli su gubili u prvom poluvremu, kao i u većem delu treće četvrtine, a onda kada je bilo najpotrebnije, čvrstom odbranom i lepršavom igrom u napadu preokrenuli rezultat, a čak u jednom momentu poveli i sa 11 razlike. BIG win on the road for @kkcrvenazvezda in Greece tonight #EveryGameMatters pic.twitter.com/iKlGjW6X3n — Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague)