Bivši kapiten Partizana zatresao mrežu u Turskoj: Stavio je tačku na utakmicu i overio prolaz u osminu finala! (video)

Hot sport 22.12.2022  |  HotSport
Siguran prolazak Gaziantepa protiv drugoligaša. Tim za koji nastupa Lazar Marković, nekadašnji reprezentativac i kapiten Partizana prošao je u osminu finala turskog kupa. Gazijantep kao domaćin dočekao je drugoligaša Boluspor i ostvario pobedu 3:1, a Srbin je postigao pogodak u 93. minutu. Ovaj gol iz kontrapada pokazao je da je uveđenje Markovića u 70. minutu bio odličan potez trenera. 👊 TÜRKİYE KUPASI’NDA SON 16’DAYIZ! #KupaGaziantepe pic.twitter.com/nzoSOzfnPK —