Partizan srušio Fenerbahče: Aleksa Avramović ključnim bacanjem doneo pobedu protiv lidera Evrolige!

Hot sport 22.12.2022  |  Andrej Žepačkić

Kakva utakmica! Košarkaši Partizana savladali su Fenerbahče u Istanbulu rezultatom 72:73 u 15. kolu Evrolige.

Vrlo tvrdo je počelo. Posebno dobru odbranu igrala je domaća ekipa – Partizan je za četiri minuta ubacio samo dva poena. Nakon pet minuta rezultat je bio 8:4 za Fenerbahče. Posle prve četvrtine bilo je zaista malo poena, s obzirom da je ovo okršaj dve veoma efikasne ekipe – 19:16 za tursku ekipu. Druga deonica krenula je trojkom Jama Madara kojom su crno-beli došli do izjednačenja. Partizan je nakon minut i po igre i poveo posle sigurnih slobodnih bacanja Kevina