(Poluvreme) crno-beli igraju dobro: Fenerbahče ima malu prednost nakon 20 minuta igre!

Hot sport 22.12.2022  |  HotSport

Egal utakmica! Košarkaši Partizana večeras od 18 časova i 45 minuta gostuju ekipi Fenerbahčea koja je deobi prvog mesta, zajedno sa Barselonom i Monakom u 15. kolu Evrolige.

Na poluvremenu rezultat je 37:33 u korist Fenerbahčea. Vrlo tvrdo je počelo. Posebno dobru odbranu igrala je domaća ekipa – Partizan je za četiri minuta ubacio samo dva poena. Nakon pet minuta rezultat je bio 8:4 za Fenerbahče. Posle prve četvrtine bilo je zaista malo poena, s obzirom da je ovo okršaj dve veoma efikasne ekipe – 19:16 za tursku ekipu. Druga deonica krenula je trojkom Jama Madara kojom su crno-beli došli do izjednačenja. Partizan je nakon minut i po