(Poluvreme) Zvezda razbija Borac: „Delije“ gledale Kampacovu magiju na delu, Dobrić krenuo da rešeta Čačane!

Hot sport 25.12.2022  |  Jovan Jovanović

Domaći deluju prosto nezaustavljivo Košarkaši Crvene zvezde igraju meč 12. kola ABA lige protiv ekipe Borca iz Čačka i rezultat posle prvih 20 minuta je 45:37.

Od samog starta meča je domaćin krenuo da diktira tempo utakmice, ali se mora priznati da su rivali držali priključak gotovo čitavu prvu četvrtinu. Ulaskom Fakunda Kampaca na teren crveno-beli su zaigrali mnogo brže i agresivnije što je bio priličan problem za Čačane. Razigaravao je omaleni Argentinac svoje saigrače koje Borac prosto nije mogao da zaustavi. Jasno je da Zvezda sa njim dobija mnogo što se tiče brzine u organizaciji igre. U drugoj četvrtini smo videli