POLUVREME - Partizan kao kod kuće, pjušte trojke za dvocifreno vodstvo u Laktašima

Sportske.net 25.12.2022  |  Sportske.net

Košarkaši Partizana vode na poluvremenu protiv Igokee rezultatom 57:47 (32:22, 25:25) u punoj dvorani u Laktašima, gde imaju veliku podršku navijača.

Trojkaško veče crno-belih za sada, upisali su čak devet trojki (47%). Trojkama Trifunovića i Smailagića Partizan je započet meč u Laktašima. Ostavljali su domaći dosta prostora na spoljnoj liniji, što su crno-beli koristili. Igokea u prvim minutima nije nalazila rešenje za agresivnu odbranu gostiju, međutim posle nekoliko dobrih prodora ,,vratila se u život“ i polovinom prvog kvartala zaostajala tri razlike pri rezultatu 18:15. U nastavku Partizan je iskoristio