Premijer liga priča o sinu zvezdine legende: Liverpul golom srpskog bisera srušio Aston vilu! Stefan Bajčetić će ovaj dan pamtiti zauvek

Večernje novosti 26.12.2022  |  Novosti online
Premijer liga priča o sinu zvezdine legende: Liverpul golom srpskog bisera srušio Aston vilu! Stefan Bajčetić će ovaj dan…

FUDBALERI Liveprula savladali su Aston bilu na gostovanju u Birmingemu rezultatom 3:1 na kultnom "Vila parku", a strelac poslednjeg gola na meču bio je biser srpskog fudbala - Stefan Bajčetić.

FOTO: Tanjug/AP No, krenimo redom. Sve je krenulo košmaranim startom domaćina, a Mohamed Salah nakon sjajne timske akcije i asistencije Endija Roberstona brzo načinje gol rivala. Snimak gola možete videti klikom OVDE. FOTO: Tanjug/AP Aston vila u nastavku je bila ravnopravan takmac, i propustila nekoliko prilika u prvom poluvremenu, baš kao što je to na drugoj strani činio i Darvin Nunjez. Ono što urugvajski golgeter nije uspeo, uspeo je štoper, Virdžil Van Dajk,