Uzbudljiv derbi na nou kampu: Barseloni samo bod protiv Espanjola na isteku 2022.

Kurir 31.12.2022

Fudbaleri Barselone i Espanjola odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 15. kola španske Primere.

Ekipa Barselone je u uzbudljivom gradskom derbiju povela već u sedmom minutu kada je Markos Alonso glavom poslao loptu u mrežu Espanjola. Domači tim je u nastavku meča bio bolji tim, ali su mreže mirovale sve do 73. minuta kada je Hoselu sa penala doneo izjednačenje Espanjolu, a nakon što je upravo on oboren u kaznenom prostoru. Nakon tog gola bilo je dosta uzbudjenja na terenu, ali ne zbog igre. Prvo je Đordi Alba u 78. minutu zaradio drugi žuti karton zbog