Radivojević vodi Srbiju ka novoj pobedi: Tri gola prednosti za Orlove na poluvremenu! (foto)

Hot sport 17.01.2023  |  HotSport

Hrabra igra srpske selekcije! Arbitri iz Češke Republike, Horaček i Novotni, tačno u 20 časova i 30 minuta dali su znak za početak utakmice 3. kola grupne faze na Svetskom prvenstvu u Poljskoj, između Srbije i Katara.

Sve je spremno za poslednji okršaj u grupi sa ekipom 🇶🇦 uz prisustvo Predraga Vejina tamo gde mu je i mesto – sa ekipom 💪 FAMILIJA 🤾🏻‍♂️🇷🇸 #POLSWE2023 #sticktogether #svizavejina #rssrbije #serbianhandball pic.twitter.com/qWC6rBi188 — Serbian Handball Federation (@rssrbije) January 17, 2023 Posle 30 minuta igre Orlovi vode sa 17:14. Početno odmervanje snaga proteklo je u prilično izjednačenoj igri na obe strane terena. Srbija je iz napada u napad uspevala da